Surové diamanty

Zobrazené produkty: 1-24 z 59 položiek

Surové diamanty

Surové diamanty, známe tiež ako nebrúsené diamanty, sú vzácne a cenné drahokamy, ktoré majú nezameniteľnú prirodzenú krásu a jedinečnosť. Sú ťažené z diamantových ložísk po celom svete a predávajú sa v ich nebrúsenom stave, čím sa zachováva ich prirodzená forma a lesk. Každý surový diamant má jedinečné charakteristiky, ako sú farba, čistota, tvar a veľkosť, ktoré významne ovplyvňujú jeho hodnotu. Surové diamanty sú obvykle klasifikované podľa ich kvality a označené pomocou štandardnej značky.

 

Surové diamanty sú často používané na výrobu šperkov a drahých kameňov, pretože majú nezameniteľnú prirodzenú krásu a jedinečnosť. Ich nebrúsená povaha umožňuje zlatníkom a dizajnérom vytvárať šperky s jedinečným a originálnym vzhľadom. Okrem toho, mnoho zberateľov a investorov si kupuje surové diamanty ako dlhodobú investíciu. 

 

Surové diamanty Košice

Na našom e-shope Podracky.sk nájdete široký výber surových diamantov v rôznych veľkostiach, farbách a tvaroch. Sme hrdí na našu kvalitu a autenticitu našich diamantov, ktoré sú pravé a certifikované od renomovaných laboratórií. Pokiaľ hľadáte nezameniteľný a cenný klenot, surové diamanty sú skvelou voľbou. 

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.