Sme etablovaná spoločnosť v ktorej pôsobia odborníci na investovanie do drahých kovov, diamantov a drahokamov. Našim drahým klientom pomáhame s výberom vhodných investičných produktov, presne podľa ich požiadaviek a možností.

 

V našom portfóliu nájdete zlaté a strieborné tehly a mince od rôznych mincovní a rafinérii. Investičné produkty v našej ponuke podliehajú prísnym štandardom LBMA- Good delivery, vďaka čomu je možné ich následne s ľahkosťou zobchodovať na celom svete. Každá tehla a minca, ktorú u nás zakúpite podlieha bezpečnostnému protokolu, a je pri príchode a taktiež pri expedovaní, resp. odovzdávaní kontrolovaná pomocou špeciálnych testerov. Zabezpečujeme tým garanciu pravosti, keďže chceme, aby sa naši klienti mohli na nás v každej chvíli 100% spoľahnúť.

 

Investičné diamanty v našej ponuke sú certifikované v GIA (Gemological Institute of America), IGI, HRD Antwerp, alebo majú vydaný Podrackého diamantový certifikát.

 

Kto sú naši zákazníci?

Medzi našich klientov patrí široká skupina skúsených, ale aj začínajúcich investorov a zberateľov. Sú to ľudia, ktorý chcú spraviť dôležité životné rozhodnutie a ochrániť hodnotu svojho majetku pred infláciou. Pochopili dôležitosť diverzifikácie svojich aktív, a vnímajú investičné kovy a drahokamy vo fyzickej forme ako nástroj, ktorý im môže pomôcť s ich potrebami.  

 

Medzi našich partnerov patria aj zlatníctva a klenotníctva, pre ktoré poskytujeme nadštandardný servis a konzultácie v oblasti diamantov a drahokamov, ktoré potom používajú pri výrobe vlastných šperkov.

Prečo si nás vyberajú?

Naši klienti si chcú dopriať bezpečný servis, ktorý im zabezpečí to, že sa pre nich celý proces investovania bude spájať iba s pozitívnymi emóciami. V segmente investičných kovov, je najdôležitejšia dôvera, a preto sa potrebujú obrátiť na prémiového dodávateľa, na ktorého sa môžu spoľahnúť v každej situácii. 

Klienti sa na nás pravidelne obracajú kvôli výborným podmienkam, a najširšiemu sortimentu v strednej Európe.ontent

Ako pomáhame našim klientom?

Našim klientom pomáhame s výberom správnej investície, aby si aj začínajúci investor mohol spoľahnúť, že sa pomocou našich vedomostí rozhodne správne.

Všetci naši klienti získavajú automaticky garanciu toho, že spätný výkup drahých kovov vykonáme v akomkoľvek množstve s rýchlou odplatou. Vďaka tomu dokážu zobchodovať svoje investície v ktorýkoľvek čas v roku práve vtedy, keď je to pre nich najviac výhodne. 

Vďaka prvotriednej technike a skúsenostiam nášho personálu, je zabezpečená 100% pravosť a kvalita nami ponúkaných drahých kovov a drahokamov. Gemologické testy, ktoré interne vykonávame na špičkových testeroch dávajú garanciu všetkým našim klientom, že sa k nim dostanú drahokamy v najvyššej možnej kvalite.

Produkty v našej ponuke

-  Investičné mince zo zlata, striebra a platiny

-  Investičné tehly zo zlata, striebra a platiny

-  Diamanty a fancy color diamanty

-  Investičné drahokamy

-  Kalibrované drahokamy do šperkov

-  Melee diamanty do šperkov

-  Surové diamanty a drahokamy

Služby ktoré ponúkame

-  Predaj investičného zlata, striebra, platiny a paládia

-  Výkup investičného zlata, striebra, platiny a paládia

-  Výkup zlomkového zlata

-  Výkup bielych diamantov

-  Testovanie diamantov a farebných drahokamov

-  Certifikácia bielych diamantov + farebných drahokamov

-  Testovanie investičných kovov

-  Gravírovanie na zlatú tehlu

  

Kontaktné údaje

PODRACKY s.r.o.

Tolstého 9

040 01 Košice

Slovensko

Tel. 0905 233 174

E-mail: info@podracky.sk

 

Fakturačné údaje

PODRACKY s.r.o.

Lesná 1

044 42 Rozhanovce

Slovensko

Tel. 0905 233 174

 

IČO: 47473291

DIČ: 2023901363

IČ DPH: SK2023901363,

Platobné údaje

Peňažný ústav: Tatra banka a.s.

Číslo účtu: 2947087662/1100

IBAN: SK44 1100 0000 0029 4708 7662 

SWIFT: TATRSKBX

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.