Melee diamanty


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Nechajte sa rozžiariť a vyberte si tento podmanivý prírodný biely prírodný diamant, ktorý sme vybrúsili do tvaru okrúhly briliant. Typ výbrusu je diamantový a jeho kvalita je SI1. Tento drahokam je možné si obstarať napríklad na výrobu náušníc, je k nemu dodávaný aj report, ktorý potvrdzuje jeho pravosť. Veľkosť kameňa si môžete zvoliť z dostupných veľkostí, alebo je možné vybrúsiť kameň podľa potrebného rozmeru.
  Prírodný diamant biely okrúhly briliant 1,25 mm 0,008ct, SI1
  Nechajte sa rozžiariť a vyberte si tento podmanivý prírodný biely prírodný diamant, ktorý sme vybrúsili do tvaru okrúhly briliant. Typ výbrusu je diamantový a jeho kvalita je SI1. Tento drahokam je možné si obstarať napríklad na výrobu náušníc, je...
  24,00 €
 • 2
  Obzrite si tento kúzelný v bani vyťažený biely prírodný diamant, ktorý náš brusiš vybrúsil do tvaru okrúhly briliant. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je SI1. Drahokam si môžete obstarať napríklad na výrobu zásnubného prsteňa, je k nemu dodávaný taktiež drahokamový certifikát, ktorý potvrdzuje jeho pravosť. Veľkosť drahokamu si môžete zvoliť z dostupných veľkostí, prípadne sme schopní vybrúsiť kameň na mieru.
  Prírodný diamant biely okrúhly briliant 1 mm 0,0045ct, SI1
  Obzrite si tento kúzelný v bani vyťažený biely prírodný diamant, ktorý náš brusiš vybrúsil do tvaru okrúhly briliant. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je SI1. Drahokam si môžete obstarať napríklad na výrobu zásnubného prsteňa, je k nemu...
  13,20 €
 • 3
  Odhaľte tento kúzelný naturálny biely prírodný diamant, ktorý náš brusiš vybrúsil do tvaru okrúhly briliant. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je definovaná ako SI1. Drahokam je možné si obstarať napríklad na výrobu šperku, je k nemu dodávaný taktiež drahokamový certifikát, ktorý potvrdzuje jeho parametre. Veľkosť drahokamu je možné si vybrať z dostupných veľkostí, prípadne pre Vás vieme vybrúsiť kameň na mieru.
  Prírodný diamant biely okrúhly briliant 1,5 mm 0,014ct, SI1
  Odhaľte tento kúzelný naturálny biely prírodný diamant, ktorý náš brusiš vybrúsil do tvaru okrúhly briliant. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je definovaná ako SI1. Drahokam je možné si obstarať napríklad na výrobu šperku, je k nemu...
  36,00 €
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazené produkty: 1-24 z 745 položiek

Melee diamanty: Drobné skvosty s veľkým efektom

Drobné perličky s nesmierne veľkým potenciálom. Tieto drobné melee diamanty sú akoby hviezdy, ktoré vytvárajú bezkonkurenčný žiariaci obrazec na vašom šperku. Ich miniatúrna veľkosť neznamená menej krásy, práve naopak - ich jemný lesk a detaily ich robia jedinečnými.

Majstrovské remeslo vo vašich rukách

Pri vytváraní našich šperkov investujeme do každého detailu, a melee diamanty nie sú výnimkou. Tieto malé diamanty sú zvolené s láskou a umiestnené tak, aby tvorili pôsobivý dojem. Bez ohľadu na to, či ide o náhrdelník, prsteň alebo náušnice, pridaním melee diamantov ku šperku pridáte vrstvu jemnej elegancie a luxusu.

Odkazujú na minulosť, žiaria v prítomnosti

Melee diamanty majú svoju históriu. Ich meno "melee" je odvodené z francúzskeho slova "mélée", čo znamená zmiešaný. Tento názov zdôrazňuje ich rozmanitosť a charakter, ktorý dodávajú šperkom. Nechajte sa očariť ich jemným leskom, ktorý bude tancovať na vašom šperku ako zvonenie z minulosti a zároveň ohromí prítomnosťou.

Obohaťte svoj život krásou melee diamantov

Ste pripravení pridať záblesk luxusu do vášho šatníka? Objavte našu kolekciu melee diamantov na www.podracky.sk. Tieto drobné diamanty vám umožnia nosiť v sebe zázrak prírody a majstrovského remesla.

Spojte sa s nami

Máte otázky alebo potrebujete radu? Kontaktujte nás cez kontaktný formulár a radi vám pomôžeme. Vaše šperkové dobrodružstvo s melee diamantmi sa práve začína. Staňte sa súčasťou nášho sveta krásy a elegancie, ktorý je dostupný len pre vás.

Záblesk krásy a jemnosti: Melee diamanty

Naša kolekcia melee diamantov je pripravená vyčarovať úsmev na vašej tvári. Nechajte sa očariť týmito drobnými zázrakmi, ktoré majú schopnosť zosilniť krásu každého šperku. Vaše hľadanie dokonalého doplnku sa skončilo.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.