Investičné strieborné tehly Košice

Investičné strieborné tehly

Príďte a objavte nádherný svet investičných strieborných tehál na Podracky.sk. Tieto elegantné kusy rýdzeho striebra sú nielen nádherným pohľadom na oko, ale tiež fantastickým nástrojom pre diverzifikáciu vášho investičného portfólia. Vytvárajú ideálnu investičnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý spôsob, ako zabezpečiť svoje budúce investície.

Bez ohľadu na to, či ste skúsený investor, alebo len začínate na ceste investovania do drahých kovov, naše strieborné tehly sú skvelou voľbou. Pozrite sa na našu ponuku už dnes a urobte prvý krok k zabezpečeniu svojej finančnej budúcnosti.

Strieborné mince- kúsok umenia

Ak ste skôr zberateľ alebo hľadáte niečo unikátne, naše investičné mince zo striebra vás určite zaujmú. Ponúkame širokú škálu mincí zo striebra, od historických mincí po moderné vydania. Mince sú vyrobené zo 100% čistého striebra a majú detailné reliéfy, ktoré sú skutočným umeleckým dielom. Každá minca je svedectvom vynikajúceho remesla a poskytuje investičnú hodnotu ako aj estetický pôžitok.

Naša ponuka je tak rozmanitá, že si tu nájde svoje obľúbené kúsky každý zberateľ. Či už uprednostňujete mince s historickými motívmi alebo modernejšie dizajny, sme si istí, že u nás nájdete to, čo hľadáte.

Investičné strieborné mince Košice
Výkup investičného striebra v Košiciach

Výkup investičného striebra

Ako zistím aktuálnu výkupnú cenu?

Aktuálna výkupná cena je uvedená pri každom produkte na našej stránke. Táto cena sa automaticky mení každých 10 minút podľa pohybov striebra na svetovej burze. V prípade ak sa Váš strieborný zliatok alebo minca na našej stránke nenachádza, kontaktujte našu zákaznícku podporu, kde Vám ich obratom.

Ako prebieha výkup?

Pri osobnom stretnutí naši odborníci na investovanie vykonajú sériu testov na overenie pravosti Vašich zliatkov a mincí. Následne s Vami zafixujú aktuálnu cenu, v danom čase.

Následne Vám financie vyplatíme v hotovosti, alebo prevodom na účet.

Kedy dostanem peniaze za moje striebro?

Pri výkupe striebra do hodnoty 5000 € Vám finančné prostriedky vyplatíme v hotovosti. Pri vyššej sume ich posielame bankovým prevodom, ktorý štandardne trvá do 1 pracovného dňa. V prípade ak máte účet v Tatrabanke tak zvyknú byť prostriedky pripísané behom toho istého dňa.

Vykupujete aj striebro, ktoré nebolo kúpené u Vás?

Áno vykupujeme aj tehly a mince ktoré neboli kupované u nás a taktiež historické a zberateľské mince, ktoré sú vyrobené zo striebra.

Nech už si vyberiete akúkoľvek farbu, naše prstene sú šité na mieru pre vás a váš jedinečný štýl. Nechajte sa inšpirovať našimi možnosťami a nájdite ten správny snubný prsteň, ktorý vám bude robiť radosť celý život.

Showroom Košice

Jedinečné kúsky skladom nájdete v našom showroome,

Investičné striebro Košice - showroom

Adresa:

PODRACKY s.r.o.

Tolstého 9, 040 01 Košice, Slovensko

Kontakt:

Tel.: 0905 233 174

E-mail: info@podracky.sk 

Otváracie hodiny:

PO: 10:00-12:00, 13:00-17:00

UT: 10:00-12:00, 13:00-17:00

ST: 10:00-12:00, 13:00-17:00

ŠT: 10:00-12:00, 13:00-17:00

PIA: 10:00-12:00

SO, NE: dohodou, iba pre registrovaných klientov

*Z bezpečnostných dôvodov je možné stretnutie iba na základe telefonickej objednávky

 

Zažite lesk a eleganciu investičného striebra v našom showroome v Košiciach! odborníci z PODRACKY.sk vás pozývajú, aby ste sa prišli oboznámiť s našou rozsiahlou ponukou investičných tehál a mincí zo striebra. Príďte a objavte unikátnu krásu tohto vzácneho kovu, ktorý je nielen okúzľujúci, ale je aj významnou súčasťou vášho budúceho nvestičného portfólia. Pridajte k nám a začnite svoju cestu k finančnej nezávislosti!

Aktuálne kurzy
Cena striebra Košice

Našou prioritou je transparentnosť. Preto u nás nájdete vždy aktuálny kurz striebra. Sledujte jeho vývoj a rozhodnite sa pre najlepší moment na nákup alebo predaj. Naša stránka je aktualizovaná každý deň, aby ste mali k dispozícii najnovšie informácie a mohli robiť informované rozhodnutia o svojich investíciách. Okrem toho, náš tím odborníkov je vždy pripravený vám poskytnúť profesionálne poradenstvo a pomôcť vám pochopiť dynamiku trhu so striebrom.

 

Náš e-shop Podracky.sk ponúka tieto služby všetkým obyvateľom Košíc a okolia. Ak sa chcete dozvedieť viac, alebo si naše strieborne poklady prezrieť naživo, navštívte náš showroom v Košiciach.

Investičné striebro je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú bezpečný a spoľahlivý spôsob investovania. 

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.