Drahokamy


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Aj vy môžete mať tento prekrásny v bani vyťažený ružový zafír, je vybrúsený do tvaru okrúhly. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je A. Drahokam si môžete zadovážiť napríklad na výrobu prívesku, je k nemu dodávaný taktiež report kvality, ktorý potvrdzuje jeho kvality. Veľkosť drahokamu si môžete vybrať z dostupných veľkostí, prípadne pre Vás vieme vybrúsiť kameň na mieru.
  Zafír ružový okrúhly 2 mm, A, Diamantový
  Aj vy môžete mať tento prekrásny v bani vyťažený ružový zafír, je vybrúsený do tvaru okrúhly. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je A. Drahokam si môžete zadovážiť napríklad na výrobu prívesku, je k nemu dodávaný taktiež report kvality,...
  34,80 €
 • 2
  Rozhodnite sa pre tento prenádherný naturálny tmavomodrý topás, je vybrúsený do tvaru okrúhly. Typ výbrusu je fazetovaný a jeho kvalita je definovaná ako AA. Tento drahokam si môžete zadovážiť napríklad na výrobu šperku, je k nemu dodávaný aj drahokamový certifikát, ktorý potvrdzuje jeho parametre. Veľkosť drahého kameňa je možné si vybrať z dostupných veľkostí, prípadne pre Vás vieme vybrúsiť kameň na mieru.
  Topás London Blue okrúhly 4 mm, AA, Fazetovaný
  Rozhodnite sa pre tento prenádherný naturálny tmavomodrý topás, je vybrúsený do tvaru okrúhly. Typ výbrusu je fazetovaný a jeho kvalita je definovaná ako AA. Tento drahokam si môžete zadovážiť napríklad na výrobu šperku, je k nemu dodávaný aj...
  25,20 €
 • 3
  Vyberte si tento prekrásny naturálny biely opál, ktorý má tvar okrúhly. Typ výbrusu je kabošon a jeho kvalita je definovaná ako A. Tento drahokam si môžete kúpiť napríklad ako investíciu, je k nemu dodávaný aj certifikát, ktorý potvrdzuje jeho pravosť. Veľkosť kameňa si môžete zvoliť z dostupných veľkostí, prípadne pre Vás vieme vybrúsiť kameň na mieru.
  Opál austrálsky okrúhly 2 mm, A, Kabošon
  Vyberte si tento prekrásny naturálny biely opál, ktorý má tvar okrúhly. Typ výbrusu je kabošon a jeho kvalita je definovaná ako A. Tento drahokam si môžete kúpiť napríklad ako investíciu, je k nemu dodávaný aj certifikát, ktorý potvrdzuje jeho...
  13,20 €
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazené produkty: 1-24 z 4701 položiek

Náš svet drahokamov: Odlesk prírodných zázrakov

Vstúpte do ríše krásy, kde sa hra svetla na povrchu drahokamov prelína s históriou miliónov rokov. V našom šperkárskom ateliéri vyberáme len tie najexkluzívnejšie kusy, aby sme vám priniesli niečo, čo nezlomí čas a nosíte so sebou kúsok prírody. Zlatý safír, jemný aquamarín, alebo žiarivý diamant - nájdite svojho verného spoločníka medzi našimi klenotmi.

Zázrak prirodzenej tvorby

Drahokamy sú záznamom prírodných síl, ktoré ich formovali. Od hĺbky Zeme po vašu ruku - každý kamienok prešiel jedinečným procesom. Kým ametysty spájajú pokoj a harmóniu, granáty prinášajú vášeň a kameň mesiaca - opál - sa stáva zrkadlom vašej osobnosti.

Vytvorte svoju históriu

Šperk je viac než len ozdoba - je to spomienka, príbeh a časť vás. Naše drahokamy sa stávajú súčasťou vášho života a prenášajú vaše emócie. Nech už je to prekvapenie pre vašu polovičku alebo darček pre seba, nájdite svoje špeciálne spojenie medzi našimi kamienkami.

Spojte sa s nami

Zaujali sme vás? Spojte sa s nami cez kontaktný formulár a my vám radi pomôžeme vybrať ten najvhodnejší klenot. Naši šperkári sú pripravení vám poradiť a nájsť ten pravý kamienok pre vás. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli nájsť skvost, ktorý budete nosiť so šťastím.

Prechádzka po zázrakoch

Ak bývate v Košiciach, neváhajte nás navštíviť. Prejdite sa našou kolekciou osobne na našej predajni a nechajte sa pohladiť vzácnosťami, ktoré nájdete len u nás.

Vaša cesta do sveta drahokamov začína tu

Ak chcete nájsť svoju vlastnú perlu medzi kamienkami, nechajte sa strhnúť do nášho sveta. Navštívte www.podracky.sk a začnite svoju cestu k jedinečnosti a kráse, ktorá vás nikdy nesklame.

Filtre

Cena

Min 
Max 

Rozmer

Min 
mm
Max 
mm

Karátová hmotnosť ct

Min 
Max 
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.