Farebné melee diamanty


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Objavte tento luxusný prírodne vyťažený tnavozelený prírodný diamant, ktorý má tvar okrúhly briliant. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je definovaná ako Fancy Deep. Tento drahokam je možné si objednať napríklad na výrobu prívesku, je k nemu dodávaný aj certifikát pravosti, ktorý potvrdzuje jeho parametre. Veľkosť drahokamu si môžete vybrať z dostupných veľkostí, alebo je možné vybrúsiť kameň podľa potrebného rozmeru.
  Prírodný diamant zelený okrúhly briliant 2,7 mm 0,07ct
  Objavte tento luxusný prírodne vyťažený tnavozelený prírodný diamant, ktorý má tvar okrúhly briliant. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je definovaná ako Fancy Deep. Tento drahokam je možné si objednať napríklad na výrobu prívesku, je k...
  145,20 €
 • 2
  Poobzerajte si tento úchvatný v bani vyťažený čierny prírodný diamant s tvarom okrúhly briliant. Jeho výbrus je fazetovaný a jeho kvalita v certifikáte je uvedená ako Opaque. Drahokam si môžete obstarať napríklad ako investíciu, je k nemu dodávaný taktiež report, ktorý potvrdzuje jeho kvality. Veľkosť drahokamu je možné si zvoliť z dostupných veľkostí, prípadne pre Vás vieme vybrúsiť kameň na mieru.
  Prírodný diamant čierny okrúhly briliant 2,3 mm 0,06ct, Fazetovaný
  Poobzerajte si tento úchvatný v bani vyťažený čierny prírodný diamant s tvarom okrúhly briliant. Jeho výbrus je fazetovaný a jeho kvalita v certifikáte je uvedená ako Opaque. Drahokam si môžete obstarať napríklad ako investíciu, je k nemu dodávaný...
  37,20 €
 • 3
  Obzrite si tento skvelý čierny prírodný diamant, ktorý náš dizajnér vybrúsil do tvaru okrúhly briliant. Jeho výbrus je fazetovaný a jeho kvalita je definovaná ako Opaque. Drahokam je možné si objednať napríklad na výrobu šperku, je k nemu dodávaný taktiež report, ktorý potvrdzuje jeho kvality. Veľkosť drahokamu je možné si zvoliť z dostupných veľkostí, alebo je možné vybrúsiť kameň podľa potrebného rozmeru.
  Prírodný diamant čierny okrúhly briliant 1,6 mm 0,0192ct, Fazetovaný
  Obzrite si tento skvelý čierny prírodný diamant, ktorý náš dizajnér vybrúsil do tvaru okrúhly briliant. Jeho výbrus je fazetovaný a jeho kvalita je definovaná ako Opaque. Drahokam je možné si objednať napríklad na výrobu šperku, je k nemu...
  16,80 €Zobrazené produkty: 1-24 z 218 položiek

Farebné melee diamanty: Prírodná paleta farieb vo vašich šperkoch

Vitajte v e-shope www.podracky.sk, kde vám predstavujeme unikátnu kolekciu farebných melee diamantov – skvostov prírody v rôznych odtieňoch. Tieto kamienky nesú s sebou krásu farieb a vzácnu hodnotu, ktorá vám prinesie neopakovateľný šperkový zážitok.

Očarujúca paleta farieb

Naša kolekcia farebných melee diamantov je ako paleta farieb priam z prírody. Od jemných pastelových odtieňov po intenzívne hlboké farby, tu nájdete všetko, čo vaše srdce žiada. Každý kamienok je unikátny vo svojom farebnom spektre, prinášajúc so sebou radostné a hlboké emócie.

Farby, ktoré vyjadrujú individualitu

Farebné melee diamanty sú ideálnym spôsobom, ako vyjadriť svoju individualitu a štýl. Prezentujte svoju osobnosť v podobe nádherných šperkov, ktoré zdôraznia váš vkus a pôvab. Nezáleží na tom, či si vyberiete pastelový svetlý diamant alebo intenzívnu hlbokú farbu, váš šperk bude vždy výrazom vášho charakteru.

Ohromujúca krása v každom detaily

Farebné melee diamanty nie sú len kamienkami, sú to umelecké diela prírody. Ich ohromujúca krása v každom detaily je výsledkom komplexného procesu tvorby. Získajte šperky, ktoré zaujmú nielen svojimi farbami, ale aj neopakovateľnými vzormi a prechodmi farieb.

Zakomponujte farbu do svojho života

Výber farebných melee diamantov vám umožňuje zakomponovať farbu do vášho života. Buďte kreatívni a kombinujte rôzne farby a tvary kamienkov podľa svojho vkusu. Vytvorte si jedinečnú kolekciu šperkov, ktorá bude výrazom vášho osobného štýlu.

Spojte sa s nami

Chcete sa dozvedieť viac o farebných melee diamantoch alebo potrebujete radu pri výbere? Navštívte našu kontaktovú stránku, kde vám naši špecialisti radi poskytnú všetky potrebné informácie a rady.

Oživte svoj šperkový arzenál farbou

Nechajte sa okúzliť krásou farebných melee diamantov dostupných na www.podracky.sk. Oživte svoj šperkový arzenál výnimočnými farbami, ktoré dodajú vašim šperkom neopakovateľný lesk. Každý kamienok je zázrakom prírody, ktorý vám prinesie krásu, originalitu a hodnotu, ako žiadny iný.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.