Farebné diamanty


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Pozrite sa na tento kúzelný prírodne vyťažený čierny prírodný diamant, ktorý sme vybrúsili do tvaru okrúhly briliant. Typ výbrusu je fazetovaný a jeho kvalita je Opaque. Drahokam je možné si obstarať napríklad na výrobu šperku, je k nemu dodávaný taktiež drahokamový certifikát, ktorý potvrdzuje jeho parametre. Veľkosť drahého kameňa je možné si vybrať z dostupných veľkostí, prípadne pre Vás vieme vybrúsiť kameň na mieru.
  Prírodný diamant čierny okrúhly briliant 4,8 mm 0,5ct, Fazetovaný
  Pozrite sa na tento kúzelný prírodne vyťažený čierny prírodný diamant, ktorý sme vybrúsili do tvaru okrúhly briliant. Typ výbrusu je fazetovaný a jeho kvalita je Opaque. Drahokam je možné si obstarať napríklad na výrobu šperku, je k nemu dodávaný...
  325,20 €
 • 2
  Spoznajte tento pôvabný v bani vyťažený tnavozelený prírodný diamant, ktorý náš dizajnér vybrúsil do tvaru okrúhly briliant. Typ výbrusu je diamantový a jeho kvalita je definovaná ako Fancy Deep. Tento drahokam si môžete objednať napríklad na výrobu zásnubného prsteňa, je k nemu dodávaný taktiež certifikát pravosti, ktorý potvrdzuje jeho pravosť. Veľkosť drahého kameňa je možné si zvoliť z dostupných veľkostí, prípadne sme schopní vybrúsiť kameň na mieru.
  Prírodný diamant zelený okrúhly briliant 4,5 mm 0,37ct
  Spoznajte tento pôvabný v bani vyťažený tnavozelený prírodný diamant, ktorý náš dizajnér vybrúsil do tvaru okrúhly briliant. Typ výbrusu je diamantový a jeho kvalita je definovaná ako Fancy Deep. Tento drahokam si môžete objednať napríklad na...
  1 426,80 €Zobrazené produkty: 1-24 z 71 položiek

Farebné diamanty: Prírodná krása s odtieňmi luxusu

Vitajte v fascinujúcom svete farebných diamantov na e-shope www.podracky.sk! Tu sa otvárajú dvere do exkluzívneho vesmíru drahokamov, kde krása diamantov spojená s ich odtieňmi vytvára jedinečný zážitok luxusu.

Odtiene luxusu: Farebné diamanty s výnimočnosťou

Naša kolekcia farebných diamantov vás zavedie do sveta, kde sa pôvabná príroda spojí s ľudským umením. Každý farebný diamant má svoj individuálny príbeh, odtieň a výnimočnosť, ktoré spolu vytvárajú krásu, ktorá zaujme a ohromí.

Záblesk luxusu: Farebné diamanty ako šperky výnimočnosti

Farebné diamanty získavajú stále väčšiu popularitu, pretože sú symbolem osobnej štýlovosti a jedinečnosti. Každý farebný diamant je tvorený prírodným procesom, ktorý im dodáva unikátny odtieň a jemný záblesk, čím ich robí mimoriadnymi kúskami luxusu.

Vaša osobná elegancia: Farebné diamanty so štýlom

Farebné diamanty sú viac než len šperkami; sú ozdobami, ktoré zdobia nielen vaše telo, ale aj vašu osobnosť. Každý farebný diamant prináša so sebou vlastný význam a odtieň, čo vytvára príbeh vášho jedinečného štýlu.

Objavte luxus farebných diamantov

Navštívte našu webovú stránku www.podracky.sk a objavte rozmanité spektrum farebných diamantov, ktoré vám prinášajú krásu, luxus a osobnú štýlovosť.

Potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás

Máte otázky ohľadom farebných diamantov alebo by ste si radi poradili pri výbere? Neváhajte nás kontaktovať. Naši špecialisti sú tu, aby vám poskytli všetky potrebné informácie. Stačí nám napísať cez kontaktný formulár na našej stránke.

Farebné diamanty: Luxus a prírodná elegancia

Vytvorte svoj osobný štýl s farebnými diamantmi, ktoré prinesú do vášho života krásu, hodnotu a jedinečnosť. Prejdite na www.podracky.sk a objavte tento fascinujúci svet farebných diamantov.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.