Investičné zlato Košice

Investičné zlaté tehly

Investičné tehly z 24-karátového zlata sú veľmi obľúbeným a uznávaným symbolom bohatstva a prosperity. Svojim klasickým tvarom a nádherným lesklým vzhľadom pútajú pozornosť každého milovníka zlata. Ich výroba je zabezpečená s maximálnou dôrazom na dosiahnutie správnej hmotnosti a rýdzosti. Každá tehla je opatrená certifikátom o pravosti, čo zaručuje ich hodnotu.

Investičné tehly predstavujú vynikajúci spôsob, ako diverzifikovať investičný portfólio a uchovať hodnotu v reálnom a fyzickom stave. V dnešnej neistote na finančných trhoch majú zlato a najmä investičné tehly povesť stabilnej a dôveryhodnej hodnotovej rezervy. Každý majiteľ investičných tehál sa môže tešiť z pocitu bezpečia a istoty, ktorú prináša vlastnenie tohto vzácneho kovu.

Zlaté mince- kúsok umenia

Investičné mince majú v sebe zakódovaný nádherný kus histórie a umenia, ktorý môžete držať vo svojich rukách. V našej ponuke nájdete širokú škálu investičných mincí zo zlata, ktoré sú dostupné v rôznych dizajnoch a pochádzajú z rôznych kútov sveta. Každá minca je autentická a opatrená certifikátom pravosti, čo garantuje jej čistotu a hodnotu.

Investovanie do zlatých mincí je fascinujúcou formou zhromažďovania vzácneho kovu a zároveň dôležitou súčasťou investičného portfólia. Tieto mince sú unikátnym spojením umeleckého diela a investičného nástroja, ktorý rastie na hodnote až do dňa, kedy sa rozhodnete ich predať alebo zhodnotiť. Investičné mince sú dôkazom vášho vkusu a zmyslu pre hodnotu a predstavujú dlhodobú investíciu s vysokým potenciálom rastu.

Výkup investičného zlata

Výkup investičného zlata

Ako zistím aktuálnu výkupnú cenu?

Aktuálna výkupná cena je uvedená pri každom produkte na našej stránke. Táto cena sa automaticky mení každých 10 minút podľa pohybov zlata na svetovej burze. V prípade ak sa Váš zlatý zliatok alebo minca na našej stránke nenachádza, kontaktujte našu zákaznícku podporu, kde Vám ich obratom.

Ako prebieha výkup?

Pri osobnom stretnutí naši odborníci na investovanie vykonajú sériu testov na overenie pravosti Vašich zliatkov a mincí. Následne s Vami zafixujú aktuálnu cenu, v danom čase.

Po zafixovaní Vám financie vyplatíme v hotovosti, alebo prevodom na účet.

Kedy dostanem peniaze za moje zlato?

Pri výkupe zlata do hodnoty 5000 € Vám finančné prostriedky vyplatíme v hotovosti. Pri vyššej sume ich posielame bankovým prevodom, ktorý štandardne trvá do 1 pracovného dňa. V prípade ak máte účet v Tatrabanke tak zvyknú byť prostriedky pripísané behom toho istého dňa.

Vykupujete aj zlato, ktoré nebolo kúpené u Vás?

Áno vykupujeme aj tehly a mince ktoré neboli kupované u nás a taktiež historické a zberateľské mince, ktoré sú vyrobené zo zlata.

Ak sa chcete dozvedieť o výkupe zlata viac, neváhajte nás kontaktovať, alebo si prečítajte podrobný návod, ako predať svoje zlato:

Showroom Košice

Jedinečné kúsky investičného zlata nájdete v našom showroome,

Investičné zlato Košice - showroom

Adresa:

PODRACKY s.r.o.

Tolstého 9, 040 01 Košice, Slovensko

Kontakt:

Tel.: 0905 233 174

E-mail: info@podracky.sk 

Otváracie hodiny:

PO: 10:00-12:00, 13:00-17:00

UT: 10:00-12:00, 13:00-17:00

ST: 10:00-12:00, 13:00-17:00

ŠT: 10:00-12:00, 13:00-17:00

PIA: 10:00-12:00

SO, NE: dohodou, iba pre registrovaných klientov

*Z bezpečnostných dôvodov je možné stretnutie iba na základe telefonickej objednávky

Investičné zlato Košice

 

Zažite lesk a eleganciu investičného zlata v našom showroome v Košiciach! odborníci z PODRACKY.sk vás pozývajú, aby ste sa prišli oboznámiť s našou rozsiahlou ponukou investičných tehál a mincí zo striebra. Príďte a objavte unikátnu krásu tohto vzácneho kovu, ktorý je nielen okúzľujúci, ale je aj významnou súčasťou vášho budúceho investičného portfólia. Pridajte k nám a začnite svoju cestu k finančnej nezávislosti!

Aktuálne kurzy
Cena zlata Košice

Naším základným princípom je transparentnosť. Z tohto dôvodu u nás nájdete vždy aktuálny kurz zlata. Sledujte jeho vývoj a rozhodnite sa pre najlepší čas na nákup alebo predaj. Naša webová stránka je denne aktualizovaná, aby ste mali prístup k najnovším informáciám a mohli tak robiť informované rozhodnutia o svojich investíciách. Navyše, náš tím odborníkov je vždy pripravený poskytnúť vám profesionálne poradenstvo a pomôcť vám pochopiť dynamiku trhu so zlatom.

 

Náš e-shop Podracky.sk ponúka tieto služby všetkým obyvateľom Košíc a okolia. Ak chcete získať viac informácií, alebo si naše zlaté poklady prezrieť osobne, navštívte náš showroom v Košiciach.

 

Investičné zlato je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a bezpečný spôsob, ako investovať. Nechajte sa očariť svojou hodnotou a leskom a urobte dnes prvý krok k finančnej nezávislosti.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.