Investičné diamanty predstavujú trvalú hodnotu a ochranu majetku pred inflačnými tlakmi a hospodárskymi neistotami. Zároveň slúžia ako exkluzívny dar pre milované osoby, zdôrazňujúc dlhotrvajúcu lásku a odhodlanie. Vďaka svojej kompaktnosti a hodnote sú ideálnym spôsobom prenosu bohatstva naprieč generáciami.

Melee diamanty

Melee diamanty sú drobné diamanty, ktoré sa často používajú ako doplnkové kamene pri výrobe šperkov. Zvyčajne majú hmotnosť menšiu ako 0,2 karátu a sú známe svojím intenzívnym leskom a brilanciou, ktorá je výsledkom ich malého rozmeru a presného brúsenia.

Tieto diamanty sú často videné na zásnubných prsteňoch, náhrdelníkoch, náušniciach alebo iných šperkoch, kde sú usporiadané v sériách alebo vzoroch, aby vytvorili iskrivý efekt.

Biele melee diamanty

Fancy color melee

Farebné melee diamanty

Investičné drahokamy, ako sú zafíry, rubíny či smaragdy, slúžia ako pevný bod v kolísavom hospodárstve, zachovávajúc svoju hodnotu v priebehu času. Ako symboly výnimočnosti a trvania sú ideálnymi darčekmi pre špeciálne príležitosti, zdôrazňujúc nezameniteľnú hodnotu momentu.

Perly

Ako zistím aktuálnu výkupnú cenu?

Aktuálna výkupná cena je uvedená pri každom produkte na našej stránke. Táto cena sa automaticky mení každých 10 minút podľa pohybov striebra na svetovej burze. V prípade ak sa Váš strieborný zliatok alebo minca na našej stránke nenachádza, kontaktujte našu zákaznícku podporu, kde Vám ich obratom.

Ako prebieha výkup?

Pri osobnom stretnutí naši odborníci na investovanie vykonajú sériu testov na overenie pravosti Vašich zliatkov a mincí. Následne s Vami zafixujú aktuálnu cenu, v danom čase.

Následne Vám financie vyplatíme v hotovosti, alebo prevodom na účet.

Kedy dostanem peniaze za moje striebro?

Pri výkupe striebra do hodnoty 5000 € Vám finančné prostriedky vyplatíme v hotovosti. Pri vyššej sume ich posielame bankovým prevodom, ktorý štandardne trvá do 1 pracovného dňa. V prípade ak máte účet v Tatrabanke tak zvyknú byť prostriedky pripísané behom toho istého dňa.

Vykupujete aj striebro, ktoré nebolo kúpené u Vás?

Áno vykupujeme aj tehly a mince ktoré neboli kupované u nás a taktiež historické a zberateľské mince, ktoré sú vyrobené zo striebra.

Nech už si vyberiete akúkoľvek farbu, naše prstene sú šité na mieru pre vás a váš jedinečný štýl. Nechajte sa inšpirovať našimi možnosťami a nájdite ten správny snubný prsteň, ktorý vám bude robiť radosť celý život.

Showroom Košice

Jedinečné kúsky skladom nájdete v našom showroome,

Diamanty a drahokamy Košice - showroom

Adresa:

PODRACKY s.r.o.

Tolstého 9, 040 01 Košice, Slovensko

Kontakt:

Tel.: 0905 233 174

E-mail: info@podracky.sk 

Otváracie hodiny:

PO: 10:00-12:00, 13:00-17:00

UT: 10:00-12:00, 13:00-17:00

ST: 10:00-12:00, 13:00-17:00

ŠT: 10:00-12:00, 13:00-17:00

PIA: 10:00-12:00

SO, NE: dohodou, iba pre registrovaných klientov

*Z bezpečnostných dôvodov je možné stretnutie iba na základe telefonickej objednávky

 

Zažite lesk a eleganciu investičných diamantov a drahokamov v našom showroome v Košiciach! odborníci z PODRACKY.sk vás pozývajú, aby ste sa prišli oboznámiť s našou rozsiahlou ponukou diamantov. Príďte a objavte unikátnu krásu týchto vzácnych n nerastov, ktoré sú nielen okúzľujúce, ale sú aj významnou súčasťou Vášho budúceho investičného portfólia. Pridajte sa k nám a začnite svoju cestu k finančnej nezávislosti!

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.