Biele melee diamanty


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Nechajte sa rozžiariť a vyberte si tento podmanivý prírodný biely prírodný diamant, ktorý sme vybrúsili do tvaru okrúhly briliant. Typ výbrusu je diamantový a jeho kvalita je SI1. Tento drahokam je možné si obstarať napríklad na výrobu náušníc, je k nemu dodávaný aj report, ktorý potvrdzuje jeho pravosť. Veľkosť kameňa si môžete zvoliť z dostupných veľkostí, alebo je možné vybrúsiť kameň podľa potrebného rozmeru.
  Prírodný diamant biely okrúhly briliant 1,25 mm 0,008ct, SI1
  Nechajte sa rozžiariť a vyberte si tento podmanivý prírodný biely prírodný diamant, ktorý sme vybrúsili do tvaru okrúhly briliant. Typ výbrusu je diamantový a jeho kvalita je SI1. Tento drahokam je možné si obstarať napríklad na výrobu náušníc, je...
  24,00 €
 • 2
  Popozerajte sa na tento bravúrny naturálny biely prírodný diamant, ktorý náš dizajnér vybrúsil do tvaru okrúhly briliant. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je SI2. Drahokam je možné si zadovážiť napríklad na výrobu zásnubného prsteňa, je k nemu dodávaný taktiež certifikát pravosti, ktorý potvrdzuje jeho parametre. Veľkosť kameňa si môžete vybrať z dostupných veľkostí, prípadne sme schopní vybrúsiť kameň na mieru.
  Prírodný diamant biely okrúhly briliant 1,25 mm 0,008ct, SI2
  Popozerajte sa na tento bravúrny naturálny biely prírodný diamant, ktorý náš dizajnér vybrúsil do tvaru okrúhly briliant. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je SI2. Drahokam je možné si zadovážiť napríklad na výrobu zásnubného prsteňa, je k...
  19,20 €
 • 3
  Odhaľte tento kúzelný naturálny biely prírodný diamant, ktorý náš brusiš vybrúsil do tvaru okrúhly briliant. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je definovaná ako SI1. Drahokam je možné si obstarať napríklad na výrobu šperku, je k nemu dodávaný taktiež drahokamový certifikát, ktorý potvrdzuje jeho parametre. Veľkosť drahokamu je možné si vybrať z dostupných veľkostí, prípadne pre Vás vieme vybrúsiť kameň na mieru.
  Prírodný diamant biely okrúhly briliant 1,5 mm 0,014ct, SI1
  Odhaľte tento kúzelný naturálny biely prírodný diamant, ktorý náš brusiš vybrúsil do tvaru okrúhly briliant. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je definovaná ako SI1. Drahokam je možné si obstarať napríklad na výrobu šperku, je k nemu...
  36,00 €
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazené produkty: 1-24 z 254 položiek

Biele melee diamanty: Vzácne poklady prírody v každom kamienku

Vitajte v našom e-shope www.podracky.sk, kde vám predstavujeme exkluzívnu kolekciu bielych melee diamantov – tých najvzácnějších pokladov prírody. Tieto malé, no ohromne vzácne kamienky prinášajú do vášho života nesmiernu krásu a hodnotu.

Krása vo veľkosti drobností

Naša kolekcia bielych melee diamantov je o skrytej kráse, ktorá sa skrýva v drobnostiach. Tieto kamienky, hoci malé, majú ohromný potenciál zázračne zosilniť krásu a pôvab akéhokoľvek šperku. Ich jemný lesk a dokonalá brilancia sú spojené s nesmiernou hodnotou.

Jemnosť, ktorá očarí

Biele melee diamanty sú symbolom jemnosti a elegancie. Ich nenápadná krása a dokonalý lesk sú prejavom prírodného umenia v najjemnejšom prejave. Nezáleží, či ich použijete ako hlavný prvok šperku alebo len ako doplnok, ich krása pritiahne pohľady.

Unikátnosť každého kamienka

Každý biely melee diamant je originál. Sú to unikátne kúsky, ktoré nesú so sebou jedinečný príbeh prírody. Ich krása je neopakovateľná a každý kamienok má svoje čaro, ktoré osloví každého.

Doprajte si krásu a hodnotu

Prejdite na našu stránku a vyberte si z našej kolekcie bielych melee diamantov. Sú to šperky, ktoré nesú v sebe nielen krásu, ale aj hodnotu. Každý kamienok je starostlivo vybraný a kalibrovaný, aby priniesol to najlepšie z prírodného umenia priamo k vám.

Spojte sa s nami

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc pri výbere, neváhajte nás kontaktovať na našej kontaktnej stránke. Naši odborníci vám radi poskytnú rady a odpovede na všetky vaše otázky.

Biele melee diamanty: Skrytá krása, veľká hodnota

Zoznámte sa s krásou a hodnotou bielych melee diamantov na www.podracky.sk. Tieto kamienky prinášajú nesmiernu krásu v drobnosti. Investujte do unikátnych šperkov, ktoré zdôraznia vašu individualitu a prinesú do vášho života skutočný lesk. Každý kamienok je jedinečným kúskom prírody, ktorý sa stane vašim verným spoločníkom na ceste krásy a elegancie.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.