Kalibrované drahokamy


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Aj vy môžete mať tento prekrásny v bani vyťažený ružový zafír, je vybrúsený do tvaru okrúhly. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je A. Drahokam si môžete zadovážiť napríklad na výrobu prívesku, je k nemu dodávaný taktiež report kvality, ktorý potvrdzuje jeho kvality. Veľkosť drahokamu si môžete vybrať z dostupných veľkostí, prípadne pre Vás vieme vybrúsiť kameň na mieru.
  Zafír ružový okrúhly 2 mm, A, Diamantový
  Aj vy môžete mať tento prekrásny v bani vyťažený ružový zafír, je vybrúsený do tvaru okrúhly. Jeho výbrus je diamantový a jeho kvalita je A. Drahokam si môžete zadovážiť napríklad na výrobu prívesku, je k nemu dodávaný taktiež report kvality,...
  34,80 €
 • 2
  Rozhodnite sa pre tento prenádherný naturálny tmavomodrý topás, je vybrúsený do tvaru okrúhly. Typ výbrusu je fazetovaný a jeho kvalita je definovaná ako AA. Tento drahokam si môžete zadovážiť napríklad na výrobu šperku, je k nemu dodávaný aj drahokamový certifikát, ktorý potvrdzuje jeho parametre. Veľkosť drahého kameňa je možné si vybrať z dostupných veľkostí, prípadne pre Vás vieme vybrúsiť kameň na mieru.
  Topás London Blue okrúhly 4 mm, AA, Fazetovaný
  Rozhodnite sa pre tento prenádherný naturálny tmavomodrý topás, je vybrúsený do tvaru okrúhly. Typ výbrusu je fazetovaný a jeho kvalita je definovaná ako AA. Tento drahokam si môžete zadovážiť napríklad na výrobu šperku, je k nemu dodávaný aj...
  25,20 €
 • 3
  Vyberte si tento prekrásny naturálny biely opál, ktorý má tvar okrúhly. Typ výbrusu je kabošon a jeho kvalita je definovaná ako A. Tento drahokam si môžete kúpiť napríklad ako investíciu, je k nemu dodávaný aj certifikát, ktorý potvrdzuje jeho pravosť. Veľkosť kameňa si môžete zvoliť z dostupných veľkostí, prípadne pre Vás vieme vybrúsiť kameň na mieru.
  Opál austrálsky okrúhly 2 mm, A, Kabošon
  Vyberte si tento prekrásny naturálny biely opál, ktorý má tvar okrúhly. Typ výbrusu je kabošon a jeho kvalita je definovaná ako A. Tento drahokam si môžete kúpiť napríklad ako investíciu, je k nemu dodávaný aj certifikát, ktorý potvrdzuje jeho...
  13,20 €
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazené produkty: 1-24 z 4701 položiek

Kalibrované drahokamy: Krása a precíznosť v perfektnom zladení

Vitajte v zaujímavej a pôsobivej kategórii kalibrovaných drahokamov na našom e-shope www.podracky.sk! Tu objavíte dokonalý spoj krásy a precíznosti, ktorý vám umožní vytvoriť šperk s nezameniteľným leskom a eleganciou.

Dokonalý rozmer a lesk: Kalibrované drahokamy v každom odtieni

Naša kolekcia kalibrovaných drahokamov vám prináša široký výber dokonale kalibrovaných kameňov v rôznych veľkostiach a odtieňoch. Každý kameň bol starostlivo vybraný a zladený pre optimálny lesk a krásu. Tieto klenoty sú pripravené potešiť vaše zmysly a zabezpečiť, že váš šperk bude vždy vyzerať štýlovo a nadčasovo.

Klenoty so zmyslom pre detail: Nádherná výprava pre váš zrak

Kalibrované drahokamy sú vytvorené s ohľadom na každý detail. Každý kameň je dôkladne spracovaný a ošetrený tak, aby zabezpečil maximálny lesk a hravosť farieb. Naša kolekcia vám prináša nekonečné možnosti pre tvorbu jedinečných šperkov, ktoré potešia vaše oko a výrazne zdôraznia váš osobný štýl.

Vaša vizitka štýlu: Tvorba so zmyslom

Každý šperk, ktorý si vytvoríte z našich kalibrovaných drahokamov, bude vašou vizitkou štýlu a vkusu. Budete mať možnosť získať unikátny klenot, ktorý nikdy nestratí svoju hodnotu ani pôsobivosť. Nech už si vyberiete diamanty, zafíry, alebo iný drahokam, môžete sa spoľahnúť na to, že váš šperk bude vyzerať neuveriteľne a bude pútať pozornosť.

Kontaktujte nás pre viac informácií

Chcete viac informácií o našich kalibrovaných drahokamoch alebo potrebujete radu pri výbere toho správneho kameňa pre váš projekt? Navštívte nás na stránke s kontaktmi, kde vám radi poskytneme všetky potrebné informácie.

Kalibrované drahokamy: Štýl, elegancia a precíznosť

Vytvorte si šperk, ktorý bude presne podľa vašich predstáv s našimi kalibrovanými drahokamami. Každý kameň je vytvorený so zmyslom pre detail a poskytne vášmu šperku nezameniteľný lesk a krásu. Objavte krásu kalibrovaných drahokamov na našom e-shope www.podracky.sk!

Filtre

Cena

Min 
Max 

Rozmer

Min 
mm
Max 
mm

Karátová hmotnosť ct

Min 
Max 
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.